ANA SAYFA
Olimpiyatlar
İzle
Sonuçlar
Sizin İçin
Futbol
Bisiklet
Basketbol
TÜM SPORLAR
Futbol
Fikstür/Sonuçlar
Dünya Kupası
Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Türkiye Kupası
Euro 2020
All Leagues
Giriş Yap
ANA SAYFA
İzle
Sonuçlar
Sizin İçin
Popüler Sporlar
Futbol
Futbol Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Dünya Kupası
Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Türkiye Kupası
Euro 2020
All Leagues
Bisiklet
Bisiklet Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Fransa Bisiklet Turu
All Competitions
Basketbol
Basketbol Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Basketbol Süper Ligi
Türkiye Kupası
NBA
All Leagues
Tenis
Tenis Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
All Competitions
F1
F1 Ana Sayfası
Takvim
Puan durumu
Motor sporları
Motor sporları Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
F1
WRC
MotoGP
FIA ETCR
All Sports
Hentbol
Hentbol Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Şampiyonlar Ligi
Fransa Ligi
Almanya Ligi
All Leagues
TÜM SPORLAR
Tümünü göster
At Yarışı
At Yarışı Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Atletizm
Atletizm Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Diamond League
Dünya Atletizm Şampiyonası
Dünya Şampiyonaları Indoor
All Competitions
Basketbol
Basketbol Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Basketbol Süper Ligi
Türkiye Kupası
NBA
All Leagues
Binicilik
Binicilik Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Bisiklet
Bisiklet Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Fransa Bisiklet Turu
All Competitions
Bisiklet - Pist
Bisiklet - Pist Ana Sayfası
UCI Track Champions League
Boks
Boks Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Eskrim
Eskrim Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
World Championships
F1
F1 Ana Sayfası
Takvim
Puan durumu
Futbol
Futbol Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Dünya Kupası
Süper Lig
Türkiye 1. Ligi
Türkiye Kupası
Euro 2020
All Leagues
Golf
Golf Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
All Competitions
Hentbol
Hentbol Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Şampiyonlar Ligi
Fransa Ligi
Almanya Ligi
All Leagues
Judo
Judo Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Kış sporları
Kış sporları Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Alp Disiplini
Biatlon
Nordic Combined
All Sports
Motor sporları
Motor sporları Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
F1
WRC
MotoGP
FIA ETCR
All Sports
Olimpiyat Oyunları
Olimpiyat Oyunları Ana Sayfası
Video
Olympic Channel
2020 Yaz Olimpiyatları
Paralimpik
Snooker
Snooker Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Northern Ireland Open
Masters
All Championships
Speedway
Speedway Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Takvim
Puan Durumu
Tenis
Tenis Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
All Competitions
Voleybol
Voleybol Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Şampiyonlar Ligi
Dünya Ligi
Dünya Şampiyonası
All Leagues
Yüzme
Yüzme Ana Sayfası
Fikstür/Sonuçlar
Uzun Kulvar Dünya Şampiyonası
All Competitions
A. Le Coq Premium Liiga sıralama
A. Le Coq Premium Liiga / Matchday 14
A. Le Coq Arena / 24.07.2020
FC Flora
Tamamlandı
2
1
Nõmme Kalju
D. Tjapkin
(20' K.K)
R. Sappinen
(51')
K. Usta
(32')
Özet
İstatistikler
Kadrolar
Sıralama
Haberler
İlgili maçlar
A. Le Coq Premium Liiga sıralama
A. Le Coq Premium Liiga sıralama
Tümünü Göster
CANLI
Genel sıralama
CANLI
EV SAHİBİ
MİSAFİR
HÜCUM
SAVUNMA
Ön Eleme Turu
Takımlar
P
K
B
L
H
KG
+/-
Puan
1
FC Flora
FLO
27
24
2
1
66
16
50
74
2
Paide Linnameeskond
PAI
27
20
0
7
70
30
40
60
3
FCI Levadia Tallinn
LEV
27
16
5
6
62
35
27
53
4
Nõmme Kalju
NOM
27
14
7
6
48
19
29
49
5
Tammeka Tartu
MTA
27
8
7
12
30
41
-11
31
6
Viljandi Tulevik
VIL
27
9
3
15
27
43
-16
30
7
TJK Legion
LEG
27
6
7
14
21
42
-21
25
8
JK Narva Trans
TRA
27
5
6
16
26
45
-19
21
9
Kuressaare
KUR
27
4
8
15
26
59
-33
20
10
Kalev Tallinn
KAL
27
5
3
19
18
64
-46
18
Normal Sezon
Takımlar
P
K
B
L
H
KG
+/-
Puan
1
FC Flora
FLO
26
23
2
1
64
16
48
71
2
Paide Linnameeskond
PAI
27
20
0
7
70
30
40
60
3
FCI Levadia Tallinn
LEV
25
15
5
5
60
32
28
50
4
Nõmme Kalju
NOM
27
14
7
6
48
19
29
49
5
Tammeka Tartu
MTA
27
8
7
12
30
41
-11
31
6
Viljandi Tulevik
VIL
27
9
3
15
27
43
-16
30
7
TJK Legion
LEG
26
6
7
13
20
40
-20
25
8
JK Narva Trans
TRA
27
5
6
16
26
45
-19
21
9
Kuressaare
KUR
27
4
8
15
26
59
-33
20
10
Kalev Tallinn
KAL
27
5
3
19
18
64
-46
18
Championship Play-off
Takımlar
P
K
B
L
H
KG
+/-
Puan
1
FC Flora
FLO
29
26
2
1
76
17
59
80
2
Paide Linnameeskond
PAI
30
21
1
8
80
43
37
64
3
FCI Levadia Tallinn
LEV
29
17
6
6
66
37
29
57
4
Nõmme Kalju
NOM
30
14
7
9
52
31
21
49
5th Place Play-off
Takımlar
P
K
B
L
H
KG
+/-
Puan
1
Tammeka Tartu
MTA
28
8
8
12
33
44
-11
32
2
Viljandi Tulevik
VIL
28
9
4
15
30
46
-16
31
Kümede Kalma Play-off
Takımlar
P
K
B
L
H
KG
+/-
Puan
1
TJK Legion
LEG
30
8
7
15
26
44
-18
31
2
JK Narva Trans
TRA
30
6
7
17
31
49
-18
25
3
Kuressaare
KUR
30
5
9
16
28
63
-35
24
4
Kalev Tallinn
KAL
30
5
5
20
20
68
-48
20